Vi är din ekonomiska partner

Personal

Fredrik Häggblom

018-525 183
fredrik.haggblom@redovisning.ax

Inriktning / ansvarsområde:
VD
Affärsjuridik och företagsrådgivning

Utbildning
Affärsjurist, Internationella Handelshögskolan i Jönköping

Personlig info:
Född 1974
JCI Senator #73446

Kirsi Hassinen

018-525 180
kirsi.hassinen@redovisning.ax

Inriktning / ansvarsområde:
Redovisningschef
Bastjänster och företagsrådgivning

Personlig info
Född 1968

Personal Aktiva Redovisning Iwona Gorska

Iwona Gorska

018-525 181
iwona.gorska@redovisning.ax

Inriktning / ansvarsområde:
Redovisare
Löneräkning, bastjänster
och företagsrådgivning

Personlig info:
Född 1972

Katja Pelkonen

018-525 182
katja.pelkonen@redovisning.ax

Inriktning / ansvarsområde:
Redovisare/Disponent
Bastjänster, disponent
och företagsrådgivning

Personlig info:
Född 1974

Gabriel Stoia

018-525 185
gabriel.stoia@redovisning.ax

Inriktning / ansvarsområde:
Redovisare / Disponent
Bastjänster, disponent
och företagsrådgivning

Personlig info:
Född 1976

Christine Rosenberg

018-22500
christine.rosenberg@redovisning.ax

Inriktning / ansvarsområde:
Redovisare
Bastjänster och företagsrådgivning

Personlig info:
Född 1986

Elin Eriksson

018-22500
elin.eriksson@redovisning.ax

Inriktning / ansvarsområde:
Business Controller
Bastjänster och företagsrådgivning

Personlig info:
Född 1988